Umów się na spotkanie

O kancelarii

   Kancelaria Adwokacka prowadzona jest przez adwokat Annę Broś-Kusior.

 Jestem adwokatem od 2016 roku, członkiem izby adwokackiej w Warszawie.
Aplikację adwokacką odbyłam pod patronatem adwokata Jana Stachury, przy Okręgowej Radzie Adwokackiej w Warszawie.
Podczas studiów na wydziale Prawa i Administracji w Akademii Krakowskiej (kierunek prawo) oraz Marketingu i Zarządzania na Uniwersytecie Jagiellońskim (zarządzanie przedsiębiorstwami), praktykowałam w renomowanych kancelariach w Krakowie.
Po ukończeniu studiów pracowałam w grupie spółek świadczących usługi w zakresie doradztwa prawnego i szeroko pojętego doradztwa gospodarczego m. in. w zakresie czynności powierniczych.
W czasie odbywania aplikacji adwokackiej, współpracowałam z kancelarią adwokacką i adwokacko-radcowską w Warszawie, jak również byłam prawnikiem wewnętrznym, w spółkach z branży budowlanej i nieruchomości.
W praktyce zawodowej zajmuję się obsługą mikro, małych i średnich przedsiębiorstw. Dzięki doradztwu prawnemu, świadczonemu od lat na stanowisku prawnika wewnętrznego w spółkach, łączę wiedzę prawniczą ze znajomością praktycznych i biznesowych aspektów prowadzenia działalności gospodarczej, w szczególności w branżach z sektora nieruchomości oraz z sektora spożywczego.
Szczególne miejsce w mojej aktywności zawodowej zajmuje świadczenie usług prawnych na rzecz osób fizycznych.
Pomagam w szeroko rozumianych zagadnieniach prawa cywilnego, rodzinnego, spadkowego, w tym w postępowaniu rozwodowym,
o alimenty, o ustalenie zakresu kontaktów z dzieckiem oraz w sprawach o odszkodowanie i zadośćuczynienie.
Od lat specjalizuję się w prowadzeniu cywilnych sporów sądowych. Uważam, że doświadczenie sądowe jest kwintesencją zawodu adwokata.
W mojej ocenie, wyczucie i zrozumienie sytuacji klienta jest konieczne, zwłaszcza przy prowadzeniu spraw z zakresu prawa rodzinnego.

Podpis_kop

OFERTA

W czym możemy pomóc?

01.

Prawo dla klientów biznesowych

Funkcjonowanie spółek prawa handlowego, wymaga znajomości realiów biznesowych, bowiem działalność spółek prawa handlowego, jest wieloaspektowym procesem. Dlatego też, doradzamy przedsiębiorcąi zapewniamy kompleksowe wsparcie dla firm oraz fundacji i stowarzyszeń.
02.

Prawo dla klientów indywidualnych

Prawo reguluje wiele dziedzin naszego życia, od spraw drobnych po kwestie, od których zależy nasza przyszłość. Dlatego też, doradzamy osobom fizycznym i zapewniamy profesjonalne wsparcie na każdym etapie postępowania, zarówno przedsądowym, sądowym, jak i egzekucyjnym.

KONTAKT

Masz pytania? Skontaktuj się!

Biuro Warszawa

Aleja Władysława Reymonta 54
01-842 Warszawa

Biuro Kraków

ul. Biskupa Jana Prandoty 10a/86
31-435 Kraków

Godziny otwarcia
Poniedziałek – Piątek 9:00 – 17:00